Rekonstrukce koupelny v Jilemnici

Na podzim tohoto roku jsme provedli rekonstrukci koupelny v bytě řadové vily. Ze všeho nejdříve jsme na místě s majitelkou probrali technické možnosti rekonstrukce a její ideu celé přestavby. Majitelka chtěla do koupelny umístit bidet, velký sprchový kout, umyvadlo a zařídit nábytek pro úschovu pracích prostředků a dalších věcí. Rozhodli jsme se položit dlažbu i do chodbičky před koupelnou, aby byt působil celistvě. V předchozím roce jsme v tomto bytě také rekonstruovali kuchyň, takže sladit obklad i dlažbu v bytě byla rozumná volba.

Zaměřili jsme reálné rozměry koupelny, vytvořili grafický návrh, cenovou kalkulaci a mohlo se začít.

Rekonstrukce koupelny zahrnovala:
Demolici stávajícího obkladu
Dlažby
Vybavení a omítky
Výměna oken
Výměna instalace vodovodního potrubí
Nová elektroinstalace
Obložení stěn a podlahy
Výmalba Instalace zařizovacích předmětů a nábytku a základní úklid.

Sanitu jsme po schválení cenové kalkulace objednali u našeho dodavatele, nábytek zaměřili a zadali do výroby. Dřevěný parapet a rám zrcadla na míru vyrobil náš kamarád a spolehlivý truhlář. Dále si majitelka přála renovovat starší šatní skříně, které měla v chodbě. Nebyly sice nové, ale měli nadčasový a jednoduchý vzhled. Nechali jsme je nastříkat zvoleným odstínem barvy v lesku a připevnili nové nadčasové úchytky.

Rekonstrukce koupelny jsme provedli v Jilemnici a za Vaší koupelnou rádi zajedeme i do Semil, Jičína, Lomnice nad Popelkou, Jilemnice, Nové Paky a okolí, ale i po celé ČR. Doufáme, že se Vám koupelna naší milé zákaznice líbí, klidně nám zanechte komentář u fotek této rekonstrukce na naších facebookových stránkách. https://www.facebook.com/pg/jndesignbydleni/photos

 

Původní koupelna před rekonstrukcí

rekonstrukce koupelny – zrcadlo

Koupelna po rekonstrukci má svěží nadčasový vzhled. Díky použití přírodních materiálů jako je v tomto případě dubová deska, dřevěný parapet a rám zrcadla je koupelna místností, která zapadne do celkového konceptu bytu.

 

Navrhujeme interiéry každému na míru – 3D vizualizace prostoru i exteriéru

Další naše projekty 

Schodiště inspirované přírodou

využívat k tvoření přírodní materiály,přiznat v interiéru i část původního zdiva, starých pálených cihel, každý stupeň schodiště má svůj originální tvar, olejovoskový náter, Jasanové schody

Rekonstrukce společných prostor ve fitku

Kompletní proměna proběhla včetně výměny oken, nové dispozice místností a ekonomickým vybavením kuchyně, převlékací místnosti, sprchy a wc.

Průběh rekonstrukce rodinného domu ve Špindlerově Mlýně

průběhu rekonstrukce rodinného domu, kterou realizujeme od projektu, stavebního povolení a společné vizuální podoby s majiteli.

I vám můžeme přeměnit a zrekonstruovat byt v okolí měst:
Semily, Jičín, Nová Paka, Jilemnice, Vrchlabí, Špindlerův Mlýn, Lomnice nad Popelkou.

Vratislav Janata
stavební práce

technické dotazy
janata@jndesign.cz
tel: 605 376 496

IČ: 88542220
DIČ: CZ8805173784

Barbora Nečásková
grafické návrhy, poptávky, fakturace

technické dotazy
necaskova@jndesign.cz
tel: 723 419 452

IČ: 06920616

4 + 14 =

Sledujte naše sociální sítě.