Rekonstrukce koupelny v Jilemnici

Na podzim tohoto roku jsme provedli rekonstrukci koupelny v bytě řadové vily. Ze všeho nejdříve jsme na místě s majitelkou probrali technické možnosti rekonstrukce a její ideu celé přestavby. Majitelka chtěla do koupelny umístit bidet, velký sprchový kout, umyvadlo a zařídit nábytek pro úschovu pracích prostředků a dalších věcí. Rozhodli jsme se položit dlažbu i do chodbičky před koupelnou, aby byt působil celistvě. V předchozím roce jsme v tomto bytě také rekonstruovali kuchyň, takže sladit obklad i dlažbu v bytě byla rozumná volba.

Zaměřili jsme reálné rozměry koupelny, vytvořili grafický návrh, cenovou kalkulaci a mohlo se začít.

Rekonstrukce koupelny zahrnovala:
Demolici stávajícího obkladu
Dlažby
Vybavení a omítky
Výměna oken
Výměna instalace vodovodního potrubí
Nová elektroinstalace
Obložení stěn a podlahy
Výmalba Instalace zařizovacích předmětů a nábytku a základní úklid.

Sanitu jsme po schválení cenové kalkulace objednali u našeho dodavatele, nábytek zaměřili a zadali do výroby. Dřevěný parapet a rám zrcadla na míru vyrobil náš kamarád a spolehlivý truhlář. Dále si majitelka přála renovovat starší šatní skříně, které měla v chodbě. Nebyly sice nové, ale měli nadčasový a jednoduchý vzhled. Nechali jsme je nastříkat zvoleným odstínem barvy v lesku a připevnili nové nadčasové úchytky.

Rekonstrukce koupelny jsme provedli v Jilemnici a za Vaší koupelnou rádi zajedeme i do Semil, Jičína, Lomnice nad Popelkou, Jilemnice, Nové Paky a okolí, ale i po celé ČR. Doufáme, že se Vám koupelna naší milé zákaznice líbí, klidně nám zanechte komentář u fotek této rekonstrukce na naších facebookových stránkách. https://www.facebook.com/pg/jndesignbydleni/photos

 

Původní koupelna před rekonstrukcí

rekonstrukce koupelny – zrcadlo

Koupelna po rekonstrukci má svěží nadčasový vzhled. Díky použití přírodních materiálů jako je v tomto případě dubová deska, dřevěný parapet a rám zrcadla je koupelna místností, která zapadne do celkového konceptu bytu.

 

Navrhujeme interiéry každému na míru – 3D vizualizace prostoru i exteriéru

Další naše projekty 

Rekonstrukce společných prostor ve fitku

Kompletní proměna proběhla včetně výměny oken, nové dispozice místností a ekonomickým vybavením kuchyně, převlékací místnosti, sprchy a wc.

Pochozí sklo v Libštátě

Sklo v interiéru domu v Libštátě je prvkem, který prosvětlí dům. Pochozí sklo je moderní a funkční fenomén moderního stavebnictví. Rekonstrukce domu může být velice nadčasová.

Rekonstrukce koupelny v Jilemnici

Rekonstrukce koupelny v Jilemnici: demolici stávajícího obkladu, dlažby, vybavení a omítky, dále výměnu okna, výměnu instalace vodovodního potrubí, nová elektro…

I vám můžeme přeměnit a zrekonstruovat byt v okolí měst:
Semily, Jičín, Nová Paka, Jilemnice, Vrchlabí, Špindlerův Mlýn, Lomnice nad Popelkou.

Vratislav Janata
stavební práce

technické dotazy
janata@jndesign.cz
tel: 605 376 496

IČ: 88542220
DIČ: CZ8805173784

Barbora Nečásková
grafické návrhy, poptávky, fakturace

technické dotazy
necaskova@jndesign.cz
tel: 723 419 452

IČ: 06920616

5 + 3 =

Sledujte naše sociální sítě.