Proč se vyplatí využít služby návrhu interiérů

Zařizování nového bytu či domu je vzrušující, ale také náročný úkol. Při snaze sladit estetiku s funkčností a zároveň vyhovět všem praktickým potřebám může snadno dojít ke stresu. Právě proto se stále více lidí obrací na odborníky v oblasti návrhu interiérů. Profesionální designéři nejen že ušetří váš čas, ale také zjednoduší práci řemeslníkům a výrobcům nábytku.

Co získáte s profesionálním návrhem interiéru?

1. Harmonický a funkční prostor: Toužíte po sladěném interiéru, který nejen krásně vypadá, ale také splňuje všechny vaše potřeby? Profesionální designéři se postarají o to, aby váš nábytek vyplnil prostor efektivně a esteticky.

2. Úspora času: Návrh interiéru šetří čas nejen vám, ale i řemeslníkům a nabytkářům. S jasně definovaným plánem se práce na vašem bydlení stává efektivnější a rychlejší.

3. Osobní přístup: Každý domov je jedinečný a odráží osobnost svých obyvatel. Profesionální designéři zohlední vaše individuální potřeby a přání, aby vytvořili prostor, který bude skutečně vaším domovem.

Naše služby jsou dostupné po celé ČR
Ať už žijete kdekoli v České republice, naše služby návrhu interiérů jsou vám k dispozici. Nabízíme osobní konzultace v Libereckém a Královéhradeckém kraji, kde se s vámi rádi setkáme a probereme vaše představy a potřeby.

Moderní technologie pro dokonalý výsledek
3D vizualizace: Díky pokročilým 3D technologiím vám můžeme ukázat, jak bude váš interiér vypadat ještě předtím, než začneme s realizací. Tato vizualizace vám umožní lépe si představit konečný výsledek a případně provést úpravy dle vašich přání.

Vlastní zaměření a stavební poradenství: Kromě návrhu interiéru se postaráme také o přesné zaměření prostoru a poskytneme vám odborné stavební poradenství. Tím zajistíme, že všechny práce budou provedeny s maximální přesností a efektivitou.

Závěr
Svěřit návrh interiéru profesionálům znamená investici do kvality a komfortu vašeho bydlení. Ušetříte čas, vyhnete se zbytečnému stresu a získáte harmonický prostor, který bude sloužit vašim potřebám. Pokud plánujete zařizování bytu či domu, neváhejte se obrátit na odborníky a dopřejte si domov, o jakém jste vždy snili.

Navrhujeme interiéry každému na míru – 3D vizualizace prostoru i exteriéru

Další naše projekty 

Pochozí sklo v Libštátě

Sklo v interiéru domu v Libštátě je prvkem, který prosvětlí dům. Pochozí sklo je moderní a funkční fenomén moderního stavebnictví. Rekonstrukce domu může být velice nadčasová.

Schodiště inspirované přírodou

využívat k tvoření přírodní materiály,přiznat v interiéru i část původního zdiva, starých pálených cihel, každý stupeň schodiště má svůj originální tvar, olejovoskový náter, Jasanové schody

Dětské pokojíčky v Jilemnici

Měli jsme za úkol vytvořit z jednoho dětského pokojíčku – dva pokoje pro mladou slečnu a jejího mladšího brášku.

I vám můžeme přeměnit a zrekonstruovat byt v okolí měst:
Semily, Jičín, Nová Paka, Jilemnice, Vrchlabí, Špindlerův Mlýn, Lomnice nad Popelkou.

Sjednejte si schůzku 

Vratislav Janata
stavební práce

technické dotazy
janata@jndesign.cz
tel: 605 376 496

IČ: 88542220
DIČ: CZ8805173784

Barbora Nečásková
grafické návrhy, poptávky, fakturace

technické dotazy
necaskova@jndesign.cz
tel: 723 419 452

IČ: 06920616

7 + 15 =

Sledujte naše sociální sítě.