Kuchyň na klíč v Jilemnici

Minulý rok proběhla rekonstrukce kuchyně dle majitelčiny představy.

Rekonstrukce zahrnula – nové rozvody elektřiny, úprava instalace vedení vody, obložení kolem kuchyňské linky, pokládka dlažby, oprava štuků a výmalba. Dále se prováděla sádrokartonová vestavba s policemi a osvětlením, kterou jsme navrhli na míru. Kuchyňkou linku a doplňky si majitelka nakoupila v obchodním domě IKEA.

 

Navrhujeme interiéry každému na míru – 3D vizualizace prostoru i exteriéru

Další naše projekty 

Dětské pokojíčky v Jilemnici

Měli jsme za úkol vytvořit z jednoho dětského pokojíčku – dva pokoje pro mladou slečnu a jejího mladšího brášku.

Schodiště inspirované přírodou

využívat k tvoření přírodní materiály,přiznat v interiéru i část původního zdiva, starých pálených cihel, každý stupeň schodiště má svůj originální tvar, olejovoskový náter, Jasanové schody

Apartmány JABLONEČEK (Jablonec nad Jizerou)

průběhu rekonstrukce rodinného domu, kterou realizujeme od projektu, stavebního povolení a společné vizuální podoby s majiteli.

I vám můžeme přeměnit a zrekonstruovat byt v okolí měst:
Semily, Jičín, Nová Paka, Jilemnice, Vrchlabí, Špindlerův Mlýn, Lomnice nad Popelkou.

Vratislav Janata
stavební práce

technické dotazy
[email protected]
tel: 605 376 496

IČ: 88542220
DIČ: CZ8805173784

Barbora Nečásková
grafické návrhy, poptávky, fakturace

technické dotazy
[email protected]
tel: 723 419 452

IČ: 06920616

7 + 14 =

Sledujte naše sociální sítě.